fbpx
Eco Milan - menu ikona

Okolica pełna zieleni, ze świetnym połączeniem z miastem

30 minut drogi od Centrum Warszawy, 12 min do A2

Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest jego bliskość do dworca PKP jak również fakt, że osiedle Eco Milan znajduje się zaledwie 30 minut drogi od Centrum Warszawy, dokąd sprawnie można dojechać autostradą A2.

5 min do sklepów, kortów tenisowych, restauracji

Do dyspozycji naszych mieszkańców w pobliżu inwestycji znajdują się: restauracja oraz sklepy.

5 minut do dworca PKP i komunikacji miejskiej

Nasze osiedle charakteryzuje doskonała komunikacja. W pobliżu znajduje się dworzec PKP, z którego kolejką SKM sprawnie dojedziemy do Centrum Warszawy.

W pobliżu banki i Urząd Pocztowy

Kolejnym atutem inwestycji jest bliskość instytucji publicznych takich jak Banki czy Urząd Pocztowy.

Szkoła tuż przy osiedlu

W sąsiedztwie osiedla znajduje się nowo powstałe prywatne przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum z boiskami piłkarskimi „Orlik”.

Ul. Warszawska, 05-822 Milanówek

Osiedle Eco Milan znajduje się w cichej i kameralnej części miasta, jednocześnie bardzo blisko jego centrum, gdzie zlokalizowane są sklepy, urzędy czy restauracje. Milanówek wraz z Podkową Leśną oraz Brwinowem tworzy tzw. trójmiasto ogrodów, na terenie którego można wybrać się na miły spacer czy przejażdżki rowerem i podziwiać piękną przyrodę.
Niewątpliwym atutem położenia osiedla Eco Milan jest jego bliska odległość do dworca PKP oraz autostrady A2, co umożliwia szybki dojazd do stolicy oraz okolicznych miejscowości m.in. Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Żyrardowa oraz Skierniewic.
W sąsiedztwie osiedla znajduje się nowo powstałe prywatne przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, siłownia, spa i wiele innych obiektów handlowo – usługowych.


Znajdź mieszkanie

Znajdź mieszkanie Poznaj atuty osiedla
Zapytaj o cenę